Dernek Web Sitesi ve Tasarım Hizmetleri

16.09.2023
6.043

Dernek yöneticileri, üye sayılarını arttırma, aidat toplama, yardım kabul etme, duyuruda bulunma ya da farklı faaliyetler için yayın organlarına ihtiyaç duyar. Bir çok dernek yayın işlerini, mesaj sistemi, sosyal medya ya da farklı duyuru yöntemleri ile yaparken, dernek web sitesi oluşturmak ise bunlar arasında en etkili olanıdır. Özellikle aidat toplama, duyuruda bulunma, yardım kabul etme ve genel kurul çağrısı gibi dernek yönetim süreçlerinde, web sitesi, hem interaktif hem de daha uygun maliyetlidir. Yapılacak olan otomasyon sistemleri ile dernek web sitesi üzerinden yapacağınız paylaşımlar, hem sms hem de sosyal medya paylaşımı olarak üyelere iletilir.

Dernek Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Dernek Web Sitesi

Dernek Web Sitesi

Tabi dernek web sitesine sahip olmanın avantajı tüm dernek yöneticileri tarafından bilinir. Ancak buradaki asıl sorun, daha önce web sitesi yönetimi yapmamış olan kişiler için, paylaşımda bulunmanın zor gözükmesidir. Dışarıdan bakıldığında, web siteleri, kod yazmak, üstün teknolojik bilgi ya da saatlerce uğraş gerektiren bir iş gibi görünür. Evet, web sitelerinin başlangıç aşamasında oluşturulması için, bu bilgiler gerekli. Paylaşımda bulunmak, yazı yazmak, duyuru yapmak ya da ödeme almak ise, oluşturulmuş olan basit, kullanıcı yönetim paneli ile oldukça kolaydır. Tabi bu kolaylık, dernek web sitesi hizmetini nereden aldığınıza göre değişiklik gösterir.

Elif KARATAŞ İdari Danışmanlık Hizmetleri olarak, alanında uzman ve tecrübeli web master ve içerik üreticileri ile çalışmaktayız. Bizler için amaç, dernek yöneticilerinin sadece web tasarım hizmeti alıp, paylaşımları kendileri yapabilecekleri kadar kolay panele sahip, web sitesi oluşturmak. Kurmuş olduğumuz web sitelerinde, sizlere vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp, Facebook’ta, Instagram’da ya da Twitter’da paylaşım yapmak kadar kolaylıkla, yazı ve duyuru paylaşımı yapabileceksiniz. Tüm bunlar için kullanıcı panelinde yer alan ”+ yazı ekle” ve ”paylaş” butonuna tıklamanız yeterli.

Dernek Web Sitesi Ücretleri

Google üzerinden dernek web sitesi fiyatları ile ilgili araştırma yaptığınız zaman karşınıza, 200 – 250 TL gibi fiyatlar çıkacaktır. Bu rakamlar hazır dernek siteleri için sizlere sunulmuştur. Ancak bilmeniz gerekir ki, yapılacak olan dernek sitesi, hazır bir site şablonu olsa dahi, bu fiyatlara yapılması imkansızdır. Peki bu kişiler nasıl bu fiyatlara hizmet sunuyor?

Öncelikle web sitenizin barındırılması ve alan adının tecil edilmesi işlemi minimum 300 TL’dir. Bu şirketlerin amacı başlangıç aşamasında sizlerle iletişime geçmek ve zamanla artan fiyatlar sunmaktır. Siz bir kere hizmet aldığınız zaman, sürekli olarak her işleminizde, hizmet aldığınız firmaya ihtiyaç duyacaksınız. Yazı paylaşımı, duyuru da bulunma, bağış modülünün eklenmesi, sosyal medya otomatik paylaşımların yapılması vb. gibi, aklınıza gelen her konuda ücretli olarak hizmet almak zorunda kalacaksınız.

Tabi bu durum sadece her konuda ücretli hizmet almak ile bitmiyor. Sizlere web siteleri üzerinden gösterilen şablon örneğinin hızı ile, size sunulan site hızı ya da performansı aynı olmayacaktır. Şikayetvar.com sitesine girdiğiniz zaman, bu tarz sitelerden hizmet almış olan dernek yöneticilerinin ya da farklı kişilerin şikayetlerini görebilirsiniz.

Peki bizim sizlere sunmuş olduğumuz ücret detayları nedir? Bir dernek web sitesinin yapımının fiyatlandırılması için, dernek yöneticilerinin istekleri önemlidir. Bugüne kadar 1500+ dernek kuruluşu gerçekleştirmiş bir firma olarak, bizden web sitesi talep eden STK gönüllülerine, uzman web yazılımcılarımız aracılığı ile bu hizmeti verdik. Talep doğrultusunda 1000 TL ile 10.000 TL arasında değişen bu hizmetlerde, fiyatlar arasındaki fark, tamamen dernek yöneticilerinin isteğine göre değişir.

Dernek web sitesi fiyat Detayları

  • ⇒ Seçilen web sitesi şablonu
  • ⇒ Hız ve performans detayları
  • ⇒ Sitede paylaşılacak olan içerikler
  • ⇒ Bağış toplama modülü
  • ⇒ Üye aidat toplama modülü
  • ⇒ Whatsapp Canlı İletişim Modülü
  • ⇒ Özel tasarım seçenekleri
  • ⇒ Özel Seo Çalışması
  • ⇒ Yardım Toplama Modülü
  • ⇒ Ekstra taleplerde bulunulması

yukarıdaki detaylar doğrultusunda dernek web sitelerinin fiyatları değişmektedir. Ancak talepleriniz ne olursa olsun, öncelikli amacımız, hiç kod bilgisine gerek duyulmadan, kolay bir şekilde yazı ve duyuru paylaşımı yapmanızı sağlamaktır. Bu doğrultuda sadece ”ekle” butonlarına tıklayıp, istediğini yazı, görsel ya da duyuruyu, istediğiniz kategori altında kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Önemli Not: Bir çok dernek yöneticisi, 250 TL ya da 500 TL gibi rakamlarla aldıkları hizmetten, yeterli verim alamadıkları için bizlerle çalışmayı tercih etmektedirler. Ancak burada önemli olan, zaman kaybı ya da gereksiz maliyetlere katlanmadan profesyonel hizmet almaktır.

Dernek Web Sitesi Şablonları ve Temaları

Peki dernek web sitesinin şablonu ve görünümü nasıl olacak? Bir çok web sitesinde sizlere 10 ya da 100 adet web sitesi görüntü örneği sunulduğunu görebilirsiniz. Bizler ise tüm şablonları kendimiz üretmek yerine, alanında uzman olan profesyonel tema üreticisi firmalarla anlaşmalı olarak orijinal sürümleri sizlere sunmaktayız.

Bu nedenle dernek web sitesi yaptırmak istediğiniz zaman görüntü ve tema seçeneği sizler için sınırsız olacaktır. Biz sitenizin alt yapısını hazırlarken, sizin yapmanız gereken, 1000’lerce tema arasından beğendiğiniz şablonu seçmek olacaktır. Ya da isteğinize bağlı olarak, dernek için en uygun ve en hızlı tema seçimini bizlerde yapabiliriz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Elif Karataş İdari Danışmanlık Hizmetleri, sadece sivil toplum gönüllüleri için, dernek kuruluşu, yönetim süreçleri ve projeler ile ilgili hizmet vermektedir. Dernek yönetimi ile ilgili aklınıza gelebilecek her konuda, çözüm olmak adına, tüm idari süreçleri tek bir çatı altında toplamış bulunmaktayız. Alanında uzman profesyoneller ile çalışmamız ve 2008 yılından beri bu sektörde olmamız, sizlere en iyi hizmeti verecek olmamızın teminatıdır.

Dernek web sitesi konusunda ise, bugüne kadar yüzlerce dernek sitesi kurulumu sağlamış olan web yazılımcılarımızın, uzmanlık ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Aynı anda bir çok işi yapmaktan ziyade, tek bir işte profesyonel olmamız en büyük güven kaynağımızındır. Sizde bilgi almak ve mutlu dernek yöneticilerimiz arasına katılmak için bizleri arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button